Jan B. Melichar - Husova ulice

Akvarel, 29x22 cm. Signováno vpravo dole Jan B. Melichar. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1908 - 1994
Narozen v Hradci Králové. Studoval soukromě u V. Beneše a W. Nowaka. Ve svém díle se často inspiroval Prahou, věnoval se krajinomalbě, zátiším i grafické tvorbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

100078. Husova ulice
Dražba ukončena:06.08.2023 20:15:52
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč