Jan B. Melichar - Isaakijevský chrám

Akvarel, 29x42 cm. Signováno vlevo dole Jan B. Melichar. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 58 cm

o autorovi: 1908 - 1994
Narozen v Hradci Králové. Studoval soukromě u V. Beneše a W. Nowaka. Ve svém díle se často inspiroval Prahou, věnoval se krajinomalbě, zátiším i grafické tvorbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

104593. Isaakijevský chrám
Dražba ukončena:15.10.2023 21:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 15.10.2023 19:05:20 9294