Jan B. Melichar - Kanovnická ulička

Nejdelší strana: 43 cm

Akvarel, 29x22 cm. Signováno vlevo dole Jan B. Melichar. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1908 - 1994
Narozen v Hradci Králové. Studoval soukromě u V. Beneše a W. Nowaka. Ve svém díle se často inspiroval Prahou, věnoval se krajinomalbě, zátiším i grafické tvorbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

90453. Kanovnická ulička
Dražba ukončena:26.02.2023 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč