Jan B. Melichar - Konvolut 2 litografií

Litografie, 20x48 cm a 26x53 cm. Signovány vparvo dole tužkou Jan B. Melichar. Rámy, pasparty, skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1908 - 1994
Narozen v Hradci Králové. Studoval soukromě u V. Beneše a W. Nowaka. Ve svém díle se často inspiroval Prahou, věnoval se krajinomalbě, zátiším i grafické tvorbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

89365. Konvolut 2 litografií
Dražba ukončena:05.02.2023 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 02.02.2023 9:01:29 11662
500 Kč 27.01.2023 8:53:35 11249