Jan B. Melichar - Konvolut 2 prací

Nejdelší strana: 98 cm

Akvarely, 34x76 cm a 23x62 cm. Signovány. Rámy, pasparty, skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1908 - 1994
Narozen v Hradci Králové. Studoval soukromě u V. Beneše a W. Nowaka. Ve svém díle se často inspiroval Prahou, věnoval se krajinomalbě, zátiším i grafické tvorbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

112015. Konvolut 2 prací
Dražba ukončena:18.02.2024 20:46:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč