Jan B. Melichar - Loretánská ulice

Nejdelší strana: 70 cm

Olej na plátně, 70x44 cm. Signováno vlevo dole J. Melichar. Rámováno.

o autorovi: 1908 - 1994
Narozen v Hradci Králové. Studoval soukromě u V. Beneše a W. Nowaka. Ve svém díle se často inspiroval Prahou, věnoval se krajinomalbě, zátiším i grafické tvorbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

75722. Loretánská ulice
Dražba ukončena:27.04.2022 20:10:58
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč