Jan B. Melichar - Most Prvního máje

Olej na plátně, 85x74 cm. Signováno vlevo dole J. Melichar. Rámováno.

Nejdelší strana: 85 cm

o autorovi: 1908 - 1994
Narozen v Hradci Králové. Studoval soukromě u V. Beneše a W. Nowaka. Ve svém díle se často inspiroval Prahou, věnoval se krajinomalbě, zátiším i grafické tvorbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

86485. Most Prvního máje
Dražba ukončena:01.12.2022 21:36:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč