Jan B. Melichar - Muzeum B. Smetany

Akvarel, 26x36 cm. Signováno vpravo dole Jan B. Melichar. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1908 - 1994
Narozen v Hradci Králové. Studoval soukromě u V. Beneše a W. Nowaka. Ve svém díle se často inspiroval Prahou, věnoval se krajinomalbě, zátiším i grafické tvorbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

99645. Muzeum B. Smetany
Dražba ukončena:23.07.2023 21:39:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč