Jan B. Melichar - 3x Pražské motivy

3 litografie, Čertovka: 44,5x32 cm, Hradčany: 29,5x66 cm, Pražské nábřeží: 27x65 cm, signovány Jan B. Melichar, volné listy.

o autorovi: 1908 - 1994
Narozen v Hradci Králové. Studoval soukromě u V. Beneše a W. Nowaka. Ve svém díle se často inspiroval Prahou, věnoval se krajinomalbě, zátiším i grafické tvorbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

7493. 3x Pražské motivy
Dražba ukončena:15.02.2017 19:32:00
Vyvolávací cena:100 Kč
vydraženo za:700 Kč