Jan B. Melichar - Řím u kolosea

Akvarel, 22x53 cm. Signováno vlevo dole Jan B. Melichar. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1908 - 1994
Narozen v Hradci Králové. Studoval soukromě u V. Beneše a W. Nowaka. Ve svém díle se často inspiroval Prahou, věnoval se krajinomalbě, zátiším i grafické tvorbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

93462. Řím u kolosea
Dražba ukončena:09.04.2023 21:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč