Jan B. Melichar - U Národního divadla

Olej na plátně, 50x65 cm. Signováno vpravo dole J. Melichar. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 77 cm

o autorovi: 1908 - 1994
Narozen v Hradci Králové. Studoval soukromě u V. Beneše a W. Nowaka. Ve svém díle se často inspiroval Prahou, věnoval se krajinomalbě, zátiším i grafické tvorbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

86347. U Národního divadla
Dražba ukončena:30.11.2022 21:48:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč