Jan B. Melichar - Velkopřerovské náměstí

Nejdelší strana: 70 cm

Akvarel, 36x53 cm. Signováno vpravo dole Jan B. Melichar. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1908 - 1994
Narozen v Hradci Králové. Studoval soukromě u V. Beneše a W. Nowaka. Ve svém díle se často inspiroval Prahou, věnoval se krajinomalbě, zátiším i grafické tvorbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

88135. Velkopřerovské náměstí
Dražba ukončena:25.12.2022 20:29:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 400 Kč