Jan B. Minařík

69. Stará Praha

popis: Olej na plátně, 50 x 60, rámováno, signováno vpravo dole a datováno 1903. Současný majitel, ročník 1922, uvádí, že obraz pochází z majetku jeho rodičů, kteří jej, spolu s několika dalšími, získali přímo od autora. K obrazu připojena stará černobílá fotografie z téhož místa, jedná se o partii z Výtoně.

dražba ukončena: 28.11.2012 22:25:00

vyvolávací cena: 48 000 Kč

vydraženo za: 65 000 Kč