Jan B. Minařík - Na lesní cestě

Olej na plátně, 53x78 cm. Signováno vpravo dole Minařík 1919. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Dílo pochází ze stejné umělecké sbírky jako: https://www.obrazyvaukci.cz/polozka/jan-b-minarik-stara-praha-69

o autorovi: 1862 - 1937.

47355. Na lesní cestě
Dražba ukončena:29.07.2020 22:20:38
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč