Jan B. Minařík - U Vokovic

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 17x26 cm. Signováno vlevo dole. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Dílo se dostalo do rodiny současné majitelky přímo od autora.

o autorovi: 1862 - 1937.

305479. U Vokovic
Dražba ukončena:07.07.2020 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč