Jan B. Minařík - Zurčící potok

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 24x18 cm. Signováno vpravo dole J. Minařík. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Dílo se dostalo do rodiny současné majitelky přímo od autora.

o autorovi: 1862 - 1937.

305423. Zurčící potok
Dražba ukončena:01.07.2020 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:11 000 Kč