Jan B. Minařík

305423. Zurčící potok

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 24x18 cm. Signováno vpravo dole J. Minařík. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Dílo se dostalo do rodiny současné majitelky přímo od autora.

o autorovi: 1862 - 1937.

dražba ukončena: 01.07.2020 20:04:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 11 000 Kč