Jan Bauch - Akt

Tušová kresba, 41x26 cm, signováno vlevo dole, datováno 1966, rám, pasparta, zaskleno.

1288. Akt
Dražba ukončena:02.06.2014 22:55:48
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč