Jan Bauch - Oplakávání Ježíše na kříži

Litografie, 16/500, 46x31 cm, signováno vpravo dole, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Nová adjustace.

1898, 1995
Studoval na Uměleckoprůmyslové škole a na grafické speciálce pražské Akademie výtvarných umění u M. Švabinského. Byl členem Umělecké besedy, pak Spolku výtvarných umělců Mánes, v letech 1946-58 působil jako docent na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze. V roce 1977 byl jmenován národním umělcem. Souběžně s malbou se zabýval sochařstvím.

1158. Oplakávání Ježíše na kříži
Dražba ukončena:02.06.2014 20:56:41
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 600 Kč