Jan Bauch - Stojící ženský akt

Kombinovaná technika, 42x29 cm, signováno vpravo dole, datováno 1962, rám, pasparta, zaskleno.

1289. Stojící ženský akt
Dražba ukončena:02.06.2014 23:05:38
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 503 Kč