Jan Bauch

47916. Divadelní scéna

popis: Kolorovaná litografie, 27x20 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Jan Bauch 1955. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898 - 1995
Narodil se v Praze. Nejprve se vyučil řezbářem v otcově, poté studoval na UMPRUM v Praze u prof. Dítěte, po vojenské službě v ateliéru prof. Brunnera. Následně navštěvoval grafickou speciálku Maxe Švabinského na AVU. Byl malířem, grafikem, ilustrátorem a sochařem.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 500 000 Kč.

zbývá: 35 dnů, 6 hodin

konec dražby: 16.09.2020 19:52:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 600 Kč

600 Kč 04.08.2020 14:41:53 51
500 Kč 03.08.2020 15:35:54 5970