Jan Bauch - Kristus na kříži

Litografie, 50x33 cm. Signováno vpravo dole Jan Bauch. Rám, pasparta, sklo.

Stav:Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: 1898 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 500 000 Kč.

154460. Kristus na kříži
Zbývá:9 dnů, 5 hodin
Konec dražby:08.02.2026 21:13:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč