Jan Bauch

45394. Milenci

popis: Keramika, 30x45 cm. Signováno vpravo nahoře J. Bauch.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1898 - 1995
Narodil se v Praze. Nejprve se vyučil řezbářem v otcově, poté studoval na UMPRUM v Praze u prof. Dítěte, po vojenské službě v ateliéru prof. Brunnera. Následně navštěvoval grafickou speciálku Maxe Švabinského na AVU. Byl malířem, grafikem, ilustrátorem a sochařem.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 500 000 Kč.

dražba ukončena: 28.05.2020 20:44:38

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 7 500 Kč