Jan Bauch - Pierot

Litografie, 34x21 cm. Signováno vpravo dole Jan Bauch. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Výtisk 6/150.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1898 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 500 000 Kč.

93782. Pierot
Dražba ukončena:16.04.2023 21:15:50
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč