Jan Bauch - Pražské střechy

Kresba, 28x42 cm. Signováno vpravo nahoře Jan Bauch. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 500 000 Kč.

70677. Pražské střechy
Dražba ukončena:12.01.2022 22:21:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč