Jan Bedřich Minařík - Dámy v krajině

Olej na plátně, 40x50 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Plátno nažehleno. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1862, Praha - 1937, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 550 000 Kč.

6897. Dámy v krajině
Dražba ukončena:25.01.2017 19:14:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč