Akvarel, 21x27 cm. Signováno vpravo dole J. Minařík. Rám, pasparta, sklo.
o autorovi: 1862, Praha - 1937, Praha
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 550 000 Kč.