Jan Bedřich Minařík - U brodu

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Kombinovaná technika, 24x32 cm. Signováno vpravo dole Minařík. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

 

o autorovi: 1862, Praha - 1937, Praha
Student pražské akademie (1889-1896; prof. J. Mařák). Roku 1907 spolu s Antonínem Slavíčkem navštívil Paříž. Malíř krajin a zátiší. Často se zabýval motivy ze staré Prahy. Namaloval i řadu obrazů s námětem Paříže.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 550 000 Kč.

vydraženo
23826. U brodu
Dražba ukončena:01.11.2018 19:17:03
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:4 300 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
4 300 Kč limit (01.11.2018 19:12:02) 2916
4 300 Kč limit (01.11.2018 19:12:03) 4460
4 200 Kč 01.11.2018 19:11:41 2916
4 100 Kč 01.11.2018 19:10:50 4460
4 000 Kč limit (01.11.2018 19:10:49) 2916
3 800 Kč limit (01.11.2018 19:10:25) 2916
3 700 Kč 01.11.2018 19:10:26 4460
3 600 Kč limit (01.11.2018 19:10:11) 2916
3 500 Kč limit (01.11.2018 19:10:10) 4460
3 200 Kč limit (01.11.2018 19:08:52) 2916
3 100 Kč limit (01.11.2018 19:08:40) 4460
3 100 Kč 01.11.2018 19:08:41 2916
3 000 Kč limit (01.11.2018 19:08:35) 4460
2 900 Kč 01.11.2018 19:08:36 2916
2 800 Kč limit (01.11.2018 19:08:27) 4460
2 700 Kč 01.11.2018 19:08:28 2916
2 600 Kč limit (01.11.2018 19:03:58) 4460
2 500 Kč limit (01.11.2018 19:03:57) 2916
2 300 Kč limit (01.11.2018 19:03:24) 2916
2 200 Kč limit (01.11.2018 19:03:23) 4460
1 600 Kč limit (01.11.2018 19:02:35) 2916
1 500 Kč 01.11.2018 19:01:19 4460
1 400 Kč 15.10.2018 13:37:49 3229
1 300 Kč 14.10.2018 20:11:43 238
1 200 Kč 10.10.2018 23:36:40 3229
1 100 Kč 07.10.2018 20:31:40 2352
1 000 Kč 07.10.2018 8:11:41 3229
900 Kč 29.09.2018 21:39:50 2352