Jan Benda - Kubistický akt

Olej na sololitu, 36x22 cm. Signováno vpravo dole J. Benda 63. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 42 cm

o autorovi: 1897 - 1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč

91616. Kubistický akt
Dražba ukončena:30.03.2023 21:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč