Jan Benda

51762. Zátiší s cibulí a česnekem

popis: Olej na plátně, 22x30 cm. Signováno vpravo dole Jan Benda 42. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1897 - 1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč

dražba ukončena: 28.10.2020 22:10:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 100 Kč