Jan Blažek

38581. V Křídlech na Vysočině

popis: Olej na překližce. 47x69 cm. Signováno vpravo dole J.Blažek. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 11.12.2019 19:34:00

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 800 Kč

800 Kč 04.12.2019 13:40:38 6290