Jan Blažek - V Křídlech na Vysočině

Olej na překližce. 47x69 cm. Signováno vpravo dole J.Blažek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920 – 1981
Malíř. Studoval na zlínské Škole umění u R. Wiesnera a R. Gajdoše, později na stejné škole působil jako pedagog. Těžištěm jeho prací je figurativní malba a krajinomalba s důrazem na barevné řešení plochy. Jeho práce jsou v majetku NG Praha a v mnoha regionálních galeriích. Jako pedagog vychoval celou řadu výtvarníků, kteří dnes patří k významným umělcům.

38581. V Křídlech na Vysočině
Dražba ukončena:11.12.2019 19:34:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 04.12.2019 13:40:38 6290