Jan Blažek - Ženy v poli

Olej na kartonu, 40x50 cm, signováno vpravo dole J. Blažek, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1920 – 1981
Malíř. Studoval na zlínské Škole umění u R. Wiesnera a R. Gajdoše, později na stejné škole působil jako pedagog. Těžištěm jeho prací je figurativní malba a krajinomalba s důrazem na barevné řešení plochy. Jeho práce jsou v majetku NG Praha a v mnoha regionálních galeriích. Jako pedagog vychoval celou řadu výtvarníků, kteří dnes patří k významným umělcům.

15536. Ženy v poli
Dražba ukončena:24.01.2018 21:37:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:900 Kč