Jan Bohumil Pospíšil - Cestou - borovice

Olej na kartonu, rámováno pod sklem, signováno vlevo dole. Zezadu štítek s autorským názvem a datací 1945.

1432. Cestou - borovice
Dražba ukončena:24.09.2014 20:43:27
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:3 800 Kč