Jan Bohumil Pospíšil - Nové řeky na Třeboňsku

Olej na kartonu, 50x67 cm, rám, signováno a datováno vzadu 1945.

Pozn.: Rám místy poškozen, vzadu štítek s názvem díla a jménem autora a datováním.

632. Nové řeky na Třeboňsku
Dražba ukončena:25.09.2013 22:15:00
Vyvolávací cena:4 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč

4 100 Kč 25.09.2013 22:14:34 111
4 000 Kč 28.08.2013 18:12:54 58