Jan Bohumil Pospíšil

52996. Bled - Slovinsko

popis: Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vlevo dole Míla Pospíšil Bled. Rámováno.

o autorovi: 1898 - 1968
Narozen v Litoměřicích. Byl žákem prof. Nejedlého na pražské AVU a absolventem UPRUM. Studijní cesty ho zavedly do severní Itálie, Jugoslávie, Polska a do Karpat. Své motivy nacházel hlavně u Divoké Orlice, v Povltaví a na Třeboňsku.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč.

dražba ukončena: 26.11.2020 20:49:49

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 3 600 Kč