Jan Bohumil Pospíšil - Chalupa na stráni

Olej na kartonu, 46x52 cm. Signováno vpravo dole J.B. Pospíšil. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898 - 1968
Narozen v Litoměřicích. Byl žákem prof. Nejedlého na pražské AVU a absolventem UMPRUM. Studijní cesty ho zavedly do severní Itálie, Jugoslávie, Polska a do Karpat. Doma své motivy nacházel hlavně u Divoké Orlice, v Povltaví a na Třeboňsku.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč.

29504. Chalupa na stráni
Dražba ukončena:27.03.2019 19:10:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč limit (27.03.2019 19:02:58) 826