Jan Bohumil Pospíšil - Hrad v zimě

Olej na kartonu, 15x22 cm. Signováno vpravo dole Pospíšil 36. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1898 - 1968
Narozen v Litoměřicích. Byl žákem prof. Nejedlého na pražské AVU a absolventem UMPRUM. Studijní cesty ho zavedly do severní Itálie, Jugoslávie, Polska a do Karpat. Doma své motivy nacházel hlavně u Divoké Orlice, v Povltaví a na Třeboňsku.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč.

20444. Hrad v zimě
Dražba ukončena:31.05.2018 18:50:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 10.05.2018 20:40:17 3903