Jan Bohumil Pospíšil - Pestré květiny

Olej na plátně, 38x55 cm. Signováno vpravo dole Jan B. Pospíšil. Rámováno.

o autorovi: 1898 - 1968
Narozen v Litoměřicích. Byl žákem prof. Nejedlého na pražské AVU a absolventem UMPRUM. Studijní cesty ho zavedly do severní Itálie, Jugoslávie, Polska a do Karpat. Doma své motivy nacházel hlavně u Divoké Orlice, v Povltaví a na Třeboňsku.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč.

307511. Pestré květiny
Dražba ukončena:05.02.2021 20:24:41
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč