Jan Brukner - Únava

Vosková tempera na kartonu, 34x49 cm. Signováno vpravo dole Brukner 43. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vystaveno v umělecké síni Melantricha.

Nejdelší strana: 58 cm

o autorovi: 1906 – 1969
Malíř, kreslíř. Studoval na UMPRUM v Praze a na AVU v Praze. Pracoval jako vedoucí oddělení grafiky na Škole uměleckých řemesel v Brně. Zabýval se figurální malbou, ale také užitou grafikou a knižní grafikou (byl odborníkem na písmo a typografii), působil jako jevištní výtvarník.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7100 Kč

vydraženo top
89340. Únava
Dražba ukončena:29.01.2023 20:02:47
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč