Jan Brychta - Big beat ve Smolensku

Olej na kartonu, 27x42 cm. Signováno vpravo nahoře Jan Brychta 69. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1928 - 2013
Narodil se v Mladé Boleslavi. Studoval VŠUP v Praze. Ve své tvorbě se věnoval malbě, grafice, ilustracím a filmové tvrobě. V roce 1968 odešel do Londýna, kde spolupracoval s dětským vysíláním televize BBC, maloval, ilustroval knihy a učebnice, tvořil plakáty a ilustroval také řadu českých knih, vydávaných v exilových nakladatelstvích Rozmluvy a '68 Publishers.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč.

53668. Big beat ve Smolensku
Dražba ukončena:17.12.2020 20:02:22
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč