Jan Budař - Vltavíny

Olej na plátně, 100x100 cm. Signováno vlevo dole Budař 25. Nerámováno.

Nejdelší strana: 100 cm

o autorovi: Jan Budař je mnohovrstevnatý tvůrce – herec, scenárista, režisér, hudebník, spisovatel i ilustrátor. Má silnou individualitu – jde vlastní cestou, neřadí se do škatulek a rád experimentuje. Je v něm hravost a dětskost, ale zároveň hloubka a vážnost – dokáže být ironický, laskavý i provokativní. Působí jako intuitivní a citlivý umělec, který se nebojí odhalit vnitřní svět. Je originální a někdy kontroverzní, protože si dovolí vybočit z mainstreamu. Je pracovitý a univerzální – jeho tvorba zasahuje literaturu, film i hudbu. Z jeho osobnosti můžeš vyčíst kombinaci citlivosti, vnitřní svobody a odvahy jít proti proudu. Není to “uhlazený umělec”, ale spíš nezávislý tvůrce, který si stojí za svým. Další informace na www.janbudar.cz

154184. Vltavíny
Zbývá:27 dnů, 13 hodin
Konec dražby:26.02.2026 20:02:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:5 000 Kč

5 000 Kč 29.01.2026 23:29:47 9074