Jan Čihák - Konvolut 2 prací - Kytice a Jeřabiny u Telecího

Olej na sololitu, 22x22 cm a 36x27 cm. Signovány vpravo dole Čihák. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1940 – 2021
Malíř, ve výtvarné práci se vzdělával soukromě u J. Šmidry a R. Bucháčka. Po sametové revoluci si otevřel vlastní galerii v Poličce.

115406. Konvolut 2 prací - Kytice a Jeřabiny u Telecího
Dražba ukončena:05.05.2024 21:25:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč