Jan Čumpelík - Kuchyňské zátiší

Olej na plátně, 80x80 cm. Signováno vpravo dole Čumpelík. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895 - 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 110 000 Kč.

63303. Kuchyňské zátiší
Dražba ukončena:08.08.2021 20:12:09
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč