Jan Čumpelík - Zátiší s ovocem

Olej na překližce, 32x54 cm, signováno vlevo dole Čumpelík, nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1895 - 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 110 000 Kč.

13665. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:25.10.2017 22:15:43
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 700 Kč