Jan Dostál - Týnište nad Orlicí v zimě

Olej na kartonu, 50x70 cm, signováno vpravo dole Jan Dostál, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

15380. Týnište nad Orlicí v zimě
Dražba ukončena:24.01.2018 19:05:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:9 000 Kč