Jan Grimm - Rozhovory III.

Olej na kartonu, 56x65 cm. Signováno vpravo dole J. Grimm 83. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1943-2012
Významný český malíř, galerista a propagátor Máchovských tradic. Studoval na AVU u F. Jiroudka. Byl představitelem českého expresionismu. Jako majitel Salva Guardy v Litoměřicích často maloval prostředí restaurací, servírky a lidi v pohybu. Jeho figury jsou mírně deformované, odcizené jako vše za socialismu. Vytvořil mimo jiné mozaiku ve vestibulu stanice metra Skalka.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

48528. Rozhovory III.
Dražba ukončena:26.08.2020 22:23:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč