Jan Grimm

12218. Sedící akt

popis: Olej na sololitu, 25x30 cm, signováno vpravo dole J. Grimm, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 20. 9. 2017 18:10:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 7 000 Kč