Jan Grimm

12218. Sedící akt

popis: Olej na sololitu, 25x30 cm, signováno vpravo dole J. Grimm, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 56 dnů, 23 hodin

konec dražby: 20. 9. 2017 18:10:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 500 Kč