Jan Hála - Děvče v kroji

Akvarel, 27x18 cm. Nesignováno. Pasparta, sklo.

Pozn.: Vzadu nálepka Jan Hála.

o autorovi: 1890 - 1959

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 700 000 Kč.

26335. Děvče v kroji
Dražba ukončena:16.01.2019 18:58:46
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč