Jan Hála - Kaplička v Mrákotíně

Olej na plátně, 32x41 cm. Signováno vlevo dole J. Hála. Rámováno.

Nejdelší strana: 47 cm

o autorovi: 1890 - 1959

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 700 000 Kč.

107047. Kaplička v Mrákotíně
Dražba ukončena:13.12.2023 22:27:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč