Jan Hála - Koupání za vsí

Olej na plátně, 64x74 cm. Signováno vpravo dole J. Hála. Rámováno.

Nejdelší strana: 86 cm

o autorovi: 1890 - 1959

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 700 000 Kč.

104039. Koupání za vsí
Dražba ukončena:25.10.2023 22:09:14
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč