Jan Hála - Odpočívající pasáček

Akvarel, 20x26 cm. Signováno vpravo dole J. Hála 1946. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 27 cm

o autorovi: 1890 - 1959

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 700 000 Kč.

103939. Odpočívající pasáček
Dražba ukončena:25.10.2023 20:33:37
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč